Elektryk przemyslowy / Elektriker/in (m/w/d)

95326 Bayern - Kulmbach
11.05.2024
  • Stundenlohn 17 €
  • Art Elektriker/-in
  • Berufserfahrung Mit Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Oferujemy
- Niemiecka umowa na czas nie okreslony – taryfa BAP
- Zakwaterowanie darmowe
- Wynagrodzenie 17,00€
- Miejsce Pracy: Kulmbach

Zakres obowiązków:
- Naprawa, regeneracja i wymiana części elektrycznych oraz elementów automatyki
- Monitorowanie stanu urządzeń elektrycznych i systemów automatyki
- Usuwanie awarii maszyn, urządzeń i infrastruktury
- Remonty i przeglądy okresowe

Wymagania:
- Doświadczenie jako Elektryk przemyslowy lub na podobnym stanowisku
- Doswiadczenie w naprawie i konserwacji elektrycznych urzodzen i maszyn
- Gotowosc do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
- Podstawy jezyka niemieckiego

Kontakt:
Chronos Personaldienstleistungen GmbH
Leuschnerstraße 72
95447 Bayreuth
Tel.: 0049 921 78776772

Rozmawiamy po niemiecku, po polsku i po angielsku.

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters